Number of items: 463

Dorogi Gabriella: Kőleves. Ha köved van, mindened van. DEDIKÁLT! hn., 2013, Folprint Zöldnyomda Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
21244.

1 600 HUF

Salamon Bél: Hej, színművész... A szerző, Salamon Béla (1885-1965) színész, színházigazgató, humorista által DEDIKÁLT példány. Bp., 1939., Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel é szétvált kötéssel.
21245.

1 000 HUF

21246.

1 800 HUF

3 db ponyvaregény - Az óceánrepülő, A fakó lovas, Gépkocsi a hóban. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
21247.

3 000 HUF

Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar írók. Életrajz-gyűjtemény. Gyűjté: - - és - -. Kiegészítésül: Ferenczy Jakab: "Magyar irodalom és tudományosség történeté"-hez. Pest, 1856, Szent-István-Társulat,(Emich Gusztáv-ny.), VIII+641+X p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
21248.

2 000 HUF

"Örök művek világa." Tisztelgés Illyésnek. Vál., összeáll., szerk.: Tasnádi Gábor. Fejér Zoltán negyven egészoldalas fotójával. A fotós, Fejér Zoltán által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002., HOGYF. Kiadói papírkötés.
21249.

1 800 HUF

Ady Endre: A minden titkok versei. Bp., 1918., Pallas, 107+1 p. 2. kiadás.A borító Falus Elek munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kopott borítóval, a hátsó borító leszakadt.
21250.

1 800 HUF

Vörösváry László: Forgácsok. (Dedikált!) Bp., 1975, szerzői kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány.
21251.

2 400 HUF

Vigh József (szerk.): A horgászat kézikönyve. Bp., 1963, Sport. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
21252.

2 000 HUF

Berényi-Farkasházy-Vigh: A magyar horgászat kézikönyve. Bp., 1951, Magyar Országos Horgász Szövetség. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21253.

2 000 HUF

Dr. Bartha József - Kuszkó István - Kovách Géza - Kőszegi László: Az Ady-kultusz: magyar öngyilkosság! Bp., 1941, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 118 p. Második kiadás. Kézzel festett amatőr félvászon kötésben Ferencz jelzéssel.    A könyv Ady Endre személyét és költészetét bírálta, szélsőjobboldali, antiszemita nézőpontból, amellyel már megjelenéskor vihart kavart. A témával kapcsolatban éles vita folyt az időszakban, a különböző jobb- és baloldali orgánumok ideológiai állásfoglalásuknak megfelelően támogatták, vagy elítélték a művet. A háború után a kötet felkerült az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945/46-ban betiltott, fasiszta és szovjetellenes könyvek listájára.
21254.

4 000 HUF

Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., Singer és Wolfner. Korabeli félvászon kötésben 158p. Huszonegyedik kiadás
21255.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF