20497.
Closed 474. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Bollinger O[ttó]: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. [A kórboncztan atlasza.] II. köt.: A húgyszervek, az ivarszervek, az idegrendszer, a csontok. Ford.: Krompecher Ödön és Minich Károly. Lehmann-féle Orvosi kézi atlaszok IV. Bp.,[1897] ,Singer és Wolfner, VIII+151 p. + 52 t. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy tábla kijár.