Books: Architecture, Art

Number of items: 597

Hegyeshalmi László (szerk.): László Károly Gyűjtemény, Dubniczay-palota, Veszprém. Carl Laszlo Collection, Dubniczay Palace, Veszprém / Carl Laszlo Sammlung, Dubniczay-Palast, Veszprém. Veszprém, 2008, Művészetek Háza. 214 p. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, többek közt Moholy-Nagy László, Kassák Lajos, Bortnyik Sándor, Kádár Béla, Scheiber Hugó, Csáky József, Beöthy István, Réth Alfréd, Huszár Vilmos műveinek reprodukcióival illusztrált. László Károly (Carl Laszlo, 1923-2013) műgyűjtő, könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
20022.

5 000 HUF

20023.

5 000 HUF

Uhl Gabriella (szerk.): Deim Pál retrospektív kiállítása az Ernst Múzeumban 2006. június 28 - augusztus 9. a a szentendrei Művészetmalomban. Deim Pál (1932-2016), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas magyar festőművész által DEDIKÁLT! Bp., 2006, Ernst Múzeum. 205 p. Deim Pál műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20024.

5 000 HUF

Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, gerincen kis szakadással egyébként jó állapotban
20025.

4 000 HUF

K. Peák Ildikó, Shah Gabriella: Mihályfi-gyűjtemény. Mihályfi collection. Salgótarján, 2014, Dornyay Béla Múzeum. 304 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bortnyik Sándor, Galimberti Sándor, Kádár Béla, Márffy Ödön, Nemes Lampérth József, Rippl-Rónai József, Scheiber Hugó, Uitz Béla műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, gerincen és borító élén apró sérülésekkel, jó állapotban.
20026.

4 200 HUF
11,38
13,13
13

Sinkó Kalló Katalin: Kalotaszegi nagyírásos. Bukarest, 1980, Kriterion, 16 p.+106 t. 355 mintát tartalmazó, teljes mappa. Kiadói félvászon mappában, jó állapotban.
20027.

4 000 HUF

20028.

12 000 HUF

20029.

8 000 HUF

Varga Győző rajzok mappa. 2x20 reprodukcióval . Egyik dedikált! . 28x43 cm
20030.

8 000 HUF

20031.

6 000 HUF

20032.

3 800 HUF
10,30
11,88

20033.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF