Books: Architecture, Art

Number of items: 597

Morph. Szerk.: Zsigmond Attila. Kiállítási katalógus magyar és angol nyelven Drabik István, Gaál József, Kalmár János, Mata Attila és Szabó Tamás szobrászművészek műveivel. Budapest Galéria, 2008. 35p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
19998.

1 400 HUF

Válogatás Diener-Dénes Rudolf életművéből. A Jósa András Múzeum Képzőművészeti Katalógusai 63. Szerk.: Dr. Bene János. Jósa András Múzeum: Nyíregyháza, 2014. 31p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
19999.

1 400 HUF

Pavol M. Fodor: The Contemporary Art of Slovakia. Bratislava, 1949. Tatran. Kiadói papírkötésben, foltos lapokkal. Megjelent 2000 példányban, angol nyelven.
20000.

2 000 HUF

John Heartfield. Ausstellungskatalog. (Kiállítási katalógus). Berlin, 1972, Deutsche Akademie der Künste, 72 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20001.

1 800 HUF

Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978. M. Kiss Pál és Lyka Károly bevezetőivel. Bp., 1978, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
20002.

1 800 HUF

Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20003.

1 200 HUF

Dizseri Eszter: Fülep Lajos élete. Bp., 2003. Kálvin kiadó. Kiadói kartonált kötésben.
20004.

1 000 HUF

Kép-alá-írások (Művészek a művészetről). Szerk.: Készman József. Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete, 2004. 278p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
20005.

1 800 HUF

Gondolatok a képtárban. Szerk.: Tasnádi Attila. Felsőmagyarországi Kiadó: Miskolc, 1996. 248p. Közepéből cca. 50 oldal kiszakadt. DEDIKÁLT példány.
20006.

1 800 HUF

Ló és lovas ábrázolása a magyar művészetben. Kiállítási katalógus. Bp, 1971, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és az Országos Lótenyésztési Felügyelőség. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
20007.

2 400 HUF

Malevics, Kazimir: A tárgynélküli világ. Bp., 1986, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, kissé sérült gerinccel.
20008.

1 600 HUF

Státna Galéria Banská Bystrica 1956-1996. Szerk.: Branislav Rezník. Kiállítási katalógus. 82p. Papírkötésben.
20009.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF