Ships Balaton Number of items: 36
3176867
17449
474
Ships Balaton
Antik kovácsolt vas tengerész horgonykötő gömbfej, h: 18 cm
4 000 HUF
2812599
17450
474
Ships Balaton
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
3 000 HUF
3161945
17451
474
Ships Balaton
cca. 1870 Seewesen (Tengeri hajózás), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). . Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. kis sérüléssel. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
1 800 HUF
2641845
17452
474
Ships Balaton
Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
20 000 HUF
3182849
17453
474
Ships Balaton
Sebestyén Gyula: Keszthelyi Országos Könyvtár és Dunántúli Központi Múzeum. Bp., 1921, Balaton Társaság, 32 p. Kiadói papírkötés, a felső sarkai foltosak.
1 000 HUF
3198797
17454
474
Ships Balaton
Katona Csaba: Deák Ferenc és Balatonfüred. Balatonfüred, 2004, Balatonfüred Városért Közalapítvány. 113p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
3139638
17455
474
3200
Ships Balaton
1921 A Magyar Állami Altisztek és hasonló közalkalmazottak országos nyugdíjpótló és segélyező egyesületének alapító-levele a balatonmenti gróf Apponyi Albert nevét viselő üdülőházra.
3 200 HUF
3162910
17456
474
Ships Balaton
cca 1930 Vitorlás és csónakázók kutyával, nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 23,5x17,5 cm
2 000 HUF
3217759
17457
474
Ships Balaton
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Bp., 1905, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2 800 HUF
3216798
17458
474
Ships Balaton
8 db útikönyv, kiadvány és térkép, többségében Balaton és környéke: Ismerd meg hazádat - Tihany. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült gerinccel. IBUSZ turisztikai ismertető füzet + Pethő Tibor:Hévíz és környéke. Útikönyvek. A Panoráma balatoni sorozata VI. Bp, é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötésben. + Dr. Uzsoki András: Balatonfüred/Tihany. Veszprém, 1980, Veszprém Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, borítón törésnyomokkal. + Zákonyi Ferenc: Balaton. Bp., 1980, Panoráma. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. stb.
3 000 HUF
2638814
17459
474
100
Ships Balaton
1928 A Kecskemét hajó sérüléséről készült 2 db fotó 16x12 cm 3168184
17460
474
Ships Balaton
1917 Hajóstiszt jubileumi emlékéremmel, fotó, a hátoldalon feliratozva, 8x6 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house