Ships Balaton

Number of items: 36

Antik kovácsolt vas tengerész horgonykötő gömbfej, h: 18 cm
17449.

4 000 HUF

1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
17450.

3 000 HUF

cca. 1870 Seewesen (Tengeri hajózás), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). . Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. kis sérüléssel. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
17451.

1 800 HUF

Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
17452.

20 000 HUF
54,20
62,50

Sebestyén Gyula: Keszthelyi Országos Könyvtár és Dunántúli Központi Múzeum. Bp., 1921, Balaton Társaság, 32 p. Kiadói papírkötés, a felső sarkai foltosak.
17453.

1 000 HUF

Katona Csaba: Deák Ferenc és Balatonfüred. Balatonfüred, 2004, Balatonfüred Városért Közalapítvány. 113p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17454.

2 800 HUF

1921 A Magyar Állami Altisztek és hasonló közalkalmazottak országos nyugdíjpótló és segélyező egyesületének alapító-levele a balatonmenti gróf Apponyi Albert nevét viselő üdülőházra.
17455.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1930 Vitorlás és csónakázók kutyával, nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 23,5x17,5 cm
17456.

2 000 HUF

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Bp., 1905, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17457.

2 800 HUF

8 db útikönyv, kiadvány és térkép, többségében Balaton és környéke: Ismerd meg hazádat - Tihany. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült gerinccel. IBUSZ turisztikai ismertető füzet + Pethő Tibor:Hévíz és környéke. Útikönyvek. A Panoráma balatoni sorozata VI. Bp, é.n., Athenaeum. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötésben. + Dr. Uzsoki András: Balatonfüred/Tihany. Veszprém, 1980, Veszprém Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, borítón törésnyomokkal. + Zákonyi Ferenc: Balaton. Bp., 1980, Panoráma. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. stb.
17458.

3 000 HUF

17459.

100 HUF
0,27
0,31

1917 Hajóstiszt jubileumi emlékéremmel, fotó, a hátoldalon feliratozva, 8x6 cm
17460.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF