https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 99

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tőrös Gábor (1934-2021): Női büszt. Öntött, patinázott bronz, jelzett. márvány talapzaton. m: 17,5 cm
1
12457.

Tőrös Gábor (1934-2021): Női büszt. Öntött, patinázott bronz, jelzett. márvány talapzaton. m: 17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Kótai József (1940- ): Győr a vaskakassal. Réz, jelzett, 21x19 cm /// "Szinán basa a hagyomány szerint 1594-ben kijelentette: Győr városát csak akkor foglalhatják vissza a keresztények, amikor a torony tetején álló vaskakas megszólal, és az alatta lévő félhold megtelik."
1
12458.

Kótai József (1940- ): Győr a vaskakassal. Réz, jelzett, 21x19 cm /// "Szinán basa a hagyomány szerint 1594-ben kijelentette: Győr városát csak akkor foglalhatják vissza a keresztények, amikor a torony tetején álló vaskakas megszólal, és az alatta lévő félhold megtelik."

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
Antik római jelenetet ábrázoló, domborműves fali dísztál. Öntöttvas, jelzés nélkül, d: 25,5 cm
1
12459.

Antik római jelenetet ábrázoló, domborműves fali dísztál. Öntöttvas, jelzés nélkül, d: 25,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Eskulits Tamás (1947- ): Levétel a keresztről. Jelzett, bronz, 33,5x31 cm
1
12460.

Eskulits Tamás (1947- ): Levétel a keresztről. Jelzett, bronz, 33,5x31 cm

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
1
 
Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Nőalak. 1991. Márvány talapzaton. Talpazaton kis ütődésekkel, jelzés nélkül, m: 60 cm
1
12461.

Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Nőalak. 1991. Márvány talapzaton. Talpazaton kis ütődésekkel, jelzés nélkül, m: 60 cm

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
0
 
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm
1
12462.

Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Number of bids:
0
 
Ismeretlen művész: Megbokrosodott ló, patinázott öntött bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 46 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12463.

Ismeretlen művész: Megbokrosodott ló, patinázott öntött bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 46 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
 
Nagy méretű jáde Ganésa szobor. Faragott 34 cm
1
12464.

Nagy méretű jáde Ganésa szobor. Faragott 34 cm

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 
Milo jelzéssel: Korsós nő. Bronz, kőtalapzaton, m: 31,5 cm
1
12465.

Milo jelzéssel: Korsós nő. Bronz, kőtalapzaton, m: 31,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939): Férfi büszt. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m: 15,5 cm
1
12466.

Sződy Szilárd (1878-1939): Férfi büszt. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m: 15,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm
1
12467.

Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
1
 
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
1
12468.

Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment