13703.
Closed 474. Online auction
Historical documents, manuscripts
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
1961 A századik százalék. Írták: Galabárdi Zoltán és Markos Miklós. Rendező: Bán Frigyes. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, (1)+VII+190 p. Készült 120 példányban.