Number of items: 1013
3135334
11105
471
Véssey Gábor (1948-): Invalidus, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 27×25 cm
4 000 HUF
3135828
11106
471
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 17,5×15 cm
4 000 HUF
3137834
11108
471
Vén Zoltán (1941-): Quodlibet. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 39,5x26 cm
4 000 HUF
3140967
11109
471
Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VIII számozással, 39,5x25 cm alján beszakadással
4 000 HUF
3078347
11110
471
Zsankó László (1966-): Számpályák - négyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 59x43 cm
18 000 HUF
3078334
11111
471
Zsankó László (1966-): Számpályák - ötös, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 43x40 cm
18 000 HUF
3078324
11112
471
Zsankó László (1966-): Számpályák - hetes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/I számozással, 54x43 cm
18 000 HUF
3078316
11113
471
Zsankó László (1966-): Számpályák - nulla. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 46x35 cm
18 000 HUF
3078308
11114
471
Zsankó László (1966-): Számpályák - egyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 43x32 cm
18 000 HUF
2968658
11115
471
2 400 HUF
3077964
11116
471
28000
Zöld Anikó (1942-): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
28 000 HUF
2935614
11117
471
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m