Number of items: 1013

Véssey Gábor (1948-): Invalidus, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 27×25 cm
11105.

4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 17,5×15 cm
11106.

4 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Quodlibet. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 39,5x26 cm
11108.

4 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VIII számozással, 39,5x25 cm alján beszakadással
11109.

4 000 HUF

Zsankó László (1966-): Számpályák - négyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 59x43 cm
11110.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - ötös, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 43x40 cm
11111.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - hetes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/I számozással, 54x43 cm
11112.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - nulla. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 46x35 cm
11113.

18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - egyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 43x32 cm
11114.

18 000 HUF
48,78
56,25

11115.

2 400 HUF

Zöld Anikó (1942-): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
11116.

28 000 HUF
75,88
87,50

11117.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF