Number of items: 1013

Véssey Gábor (1948-): Búcsú. Litográfia, papír, jelzett, 9/12 számozással, 28×27 cm
11081.

4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Édesapám, 1935. Fametszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12,5x11 cm.
11082.

3 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, által készített rajzok, össz. 18 db. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben.
11083.

6 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): össz. 3 db grafika. Fametszet, papír, egyik jelzett. 20x24 cm körüli méretekben.
11084.

4 000 HUF

Vati József (1927-2017): Utca, 1973. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
11085.

38 000 HUF
102,98
118,75

Varga Sándor (1976-): Gesztusok. Monotípia, papír. Üvegezett fakeretben, 45×35 cm.
11086.

3 000 HUF

Vigh István (1936-): Japánakác a szarvasi arborétumból. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm
11087.

3 600 HUF
9,76
11,25

Vasarely Victor (1908-1997): Dyevat. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Kisebb gyűrődéssel. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton szélén hajtásnyommal és néhány apró folttal. 37x37 cm
11088.

3 800 HUF
10,30
11,88

11089.

16 000 HUF
43,36
50,00

11090.

24 000 HUF
65,04
75,00

11091.

4 000 HUF

11092.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF