Number of items: 1013

Sáros András (1912-1983): Pecázók, 1966. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x33 cm.
10904.

9 000 HUF
24,39
28,13

Sáros András (1912-1983): Faluvége, 1965. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 23,5x33 cm.
10905.

6 000 HUF

Sajó Gyula (1918-1989): Virágok. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (9/36). Hátoldalán sussexi múzeum kiállítási raglapjával. Üvegezett fakeretben, 35×27 cm
10906.

4 200 HUF
11,38
13,13

10907.

30 000 HUF
81,30
93,75

10908.

30 000 HUF
81,30
93,75

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/73). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
10909.

6 000 HUF

Manfred Schoch (1932-2015): Sárga centrum (Gelbes Zentrum). Gouache, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 36×36 cm /
10910.

28 000 HUF
75,88
87,50

Strissowszky Szilárd (1948-): Angyal száll felettünk. Olaj, farost, jelzett, keretben, 39x29 cm Hátoldalán autográf felirattal
10911.

15 000 HUF
40,65
46,88

10914.

2 800 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelezve balra lent, 29,5x40 cm
10915.

20 000 HUF
54,20
62,50

10916.

30 000 HUF
81,30
93,75

10917.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF