Number of items: 1013

Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: III/III. 15x17 cm
10711.

2 800 HUF

Madácsy István (1965-): Flabrum ultimum IV., 1999. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. 22x38 cm Kissé hullámos lap
10712.

2 800 HUF

Mészáros Gergő (-): Ön.... Alukarc, papír. Jelzett. Számozott (2/3). 24x30 cm
10713.

2 800 HUF

Mészáros Gergő (-): Kocsmai nagyjelenet. Alukarc, papír. Jelzett. Számozott (3/3). 25x30 cm
10714.

2 800 HUF

10715.

18 000 HUF
48,78
56,25

10716.

4 800 HUF
13,01
15,00

Makray János (1955-): Csendélet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fakereteben. 70x75 cm
10717.

14 000 HUF
37,94
43,75

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 16/50. 50x39 cm
10718.

4 000 HUF

Markó Ernő (1868-1945): Téli táj. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×39 cm
10719.

8 000 HUF

10720.

38 000 HUF
102,98
118,75

10721.

11 000 HUF
29,81
34,38

Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2009-21. Computer nyomat, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab!
10722.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF