Number of items: 1013

10470.

12 000 HUF

Illényi Tamara (1944-): Kalitkás csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel, 60×80 cm
10471.

34 000 HUF
92,14
106,25

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
10472.

34 000 HUF
92,14
106,25

10473.

6 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Beteg kisfiú. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, lap széle kissé foltos, 19,5×15 cm
10474.

1 200 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Táj. Réz nyomódúc. Jelezve balra fent. 20,5×22 cm.
10475.

6 000 HUF

Iványi Katalin (1924-2009): Lila ruhás nő akvarell, papír, jelzett 18x13 cm Keretben
10476.

9 000 HUF
24,39
28,13

Iván Ambrus ( Ambrus Iván, 1929-): Ház Aranyosapátiban. Olaj, vászonon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 45x50 cm
10478.

28 000 HUF
75,88
87,50

10479.

18 000 HUF
48,78
56,25

Iványi Katalin (1924-2009) Alakok. Olaj, papír, jelzett 16,5x23 cm Keretben
10480.

12 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×32,5 cm
10481.

4 200 HUF
11,38
13,13

Imre István (1918-1983): Kislányom. Színes rézkarc, papír, jelzett, 38×29 cm.
10482.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF