Number of items: 1013

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/40. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 1/40, 36x21,5 cm.
10458.

24 000 HUF
65,04
75,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony sárgában. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x21 cm.
10459.

24 000 HUF
65,04
75,00

Jorma Hautala (1941-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. A Dimensio 1976-'81. Napjaink finn festészete c. mappából. 34x28 cm
10460.

10 000 HUF

Hencze Tamás (1938-2018): Négy különböző. Ofszet, papír, jelzett, számozott: VII/, törésnyomokkal, 70x50 cm
10461.

19 000 HUF
51,49
59,38

Hornyák László (1995-): Avar motívum, 1995. Litográfia, papír, jelzett, 5/50 számozással. 39x23 cm
10462.

2 800 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Rákóczy francia tiszteket fogad. Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm.
10463.

5 000 HUF

10464.

10 000 HUF

10465.

3 000 HUF

10466.

3 000 HUF

10467.

1 800 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×18 cm
10468.

5 000 HUF

10469.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF