https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 102

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1995. "Magyar Honvédség - Főhírközpont" Br lemezérem (61mm) faltalpon (99x99mm) T:AU
1
33756.

1995. "Magyar Honvédség - Főhírközpont" Br lemezérem (61mm) faltalpon (99x99mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1997. "Force Aerienne de Projection" ezüstpatinázott bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (92mm) T:AU,XF
1
33757.

1997. "Force Aerienne de Projection" ezüstpatinázott bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (92mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
2005. "HM Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnokság" mázas, festett kerámia plakett (~130x128mm) T:AU
1
33759.

2005. "HM Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnokság" mázas, festett kerámia plakett (~130x128mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Várhelyi György (1942- ) (74mm) T:AU
1
33760.

2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Várhelyi György (1942- ) (74mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
DN "VHBSZ (Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége)" festett fém jelvény T:XF törött tű
1
33761.

DN "VHBSZ (Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége)" festett fém jelvény T:XF törött tű

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
3db-os katonai repülős jelvénytétel, közte ~1958-1968. "Magyar Néphadsereg III. osztályú repülőgépvezető" zománcozott, aranyozott fém kitüntető jelvény (23x66mm) + ~1958-1968. "II. osztályú bombázó" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (26x67mm) + ~1975. "Magyar Néphadsereg Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, hátoldalán "PV" gyártói jelzéssel (29x67mm) T:AU kis patina
1
33762.

3db-os katonai repülős jelvénytétel, közte ~1958-1968. "Magyar Néphadsereg III. osztályú repülőgépvezető" zománcozott, aranyozott fém kitüntető jelvény (23x66mm) + ~1958-1968. "II. osztályú bombázó" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (26x67mm) + ~1975. "Magyar Néphadsereg Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, hátoldalán "PV" gyártói jelzéssel (29x67mm) T:AU kis patina

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
1
 
Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU
1
33763.

Amerikai Egyesült Államok ~1997. "United States Army Europe - National Support Element - Operation Joint Guard - For Excellence" részben aranyozott, részben festett bronz emlékérem (51mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC
1
33764.

Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided bronze medallion (38mm) C:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Ausztria 1910-1916 k. "Tábori pilótajelvény" részben zománcozott bronz jelvény, javított tűrátéttel, hátoldalán "J. ZIMBLER WIEN VII." gyártói jelzéssel (~62x60mm) T:AU,XF kisebb zománchibák / Austria cca 1910-1916. "Field Pilot Badge" partially enamelled bronze badge with a replacement pin, with "J. ZIMBLER WIEN VII." maker's mark on the back (~62x60mm) C:AU,XF smaller enamel errors
1
33765.

Ausztria 1910-1916 k. "Tábori pilótajelvény" részben zománcozott bronz jelvény, javított tűrátéttel, hátoldalán "J. ZIMBLER WIEN VII." gyártói jelzéssel (~62x60mm) T:AU,XF kisebb zománchibák / Austria cca 1910-1916. "Field Pilot Badge" partially enamelled bronze badge with a replacement pin, with "J. ZIMBLER WIEN VII." maker's mark on the back (~62x60mm) C:AU,XF smaller enamel errors

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 
Ausztria 1914. "Treue (Hűség) 1914" jelzett Ag patrióta jelvény "HN" gyártói jelzéssel (0.900/2,40g) T:AU patina Austria 1914. "Treue 1914" hallmarked Ag patriotic badge with "HN" maker's mark (0.900/2,40g) C:AU patina
1
33766.

Ausztria 1914. "Treue (Hűség) 1914" jelzett Ag patrióta jelvény "HN" gyártói jelzéssel (0.900/2,40g) T:AU patina Austria 1914. "Treue 1914" hallmarked Ag patriotic badge with "HN" maker's mark (0.900/2,40g) C:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina
1
33767.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU  Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration with ribbon C:AU
1
33768.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration with ribbon C:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment