https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 102

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.
1
33729.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
1
 
1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 528.
1
33731.

1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration with ribbon C:AU NMK 528.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" bronzozott fém jelvény (41mm) T:VF Rákosi-címer hiányzik Hungary ~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" enamelled metal badge (41mm) C:VF "Rákosi" coat of arms missing
1
33732.

~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" bronzozott fém jelvény (41mm) T:VF Rákosi-címer hiányzik Hungary ~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" enamelled metal badge (41mm) C:VF "Rákosi" coat of arms missing

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.
1
33733.

1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1957. "M.H.S. Ejtőernyős Járőrverseny 1957 II." fém emlékérem, hátoldalon gravírozva (51mm) T:AU,XF
1
33734.

1957. "M.H.S. Ejtőernyős Járőrverseny 1957 II." fém emlékérem, hátoldalon gravírozva (51mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres tokban T:AU NMK 618.
1
33736.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres tokban T:AU NMK 618.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (2xklf: az egyik zománcozott, a másik műgyantás) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon ezekből 2db együtt, bronz pánton T:AU,XF
1
33738.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (2xklf: az egyik zománcozott, a másik műgyantás) + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon ezekből 2db együtt, bronz pánton T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Protokolláris kitüntetés szett díszdobozban, benne: 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst, bronz fokozatú zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon + 1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + 1951. "Közbiztonsági Érem arany, ezüst és bronz fokozata a rendőrség tagjai részére" műgyantás, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + ~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (44x25mm) T:UNC
1
33739.

Protokolláris kitüntetés szett díszdobozban, benne: 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst, bronz fokozatú zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon + 1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + 1951. "Közbiztonsági Érem arany, ezüst és bronz fokozata a rendőrség tagjai részére" műgyantás, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések mellszalagon + ~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (44x25mm) T:UNC

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
2
 
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU
1
33740.

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Munkásőr - Kiváló parancsnok" műgyantás bronz jelvény tokban (32mm) + Minikönyv: Híven az eskühöz. Budapest 1981. 25 éves a Munkásőrség T:AU,XF
1
33741.

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Munkásőr - Kiváló parancsnok" műgyantás bronz jelvény tokban (32mm) + Minikönyv: Híven az eskühöz. Budapest 1981. 25 éves a Munkásőrség T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) bronzozott Al és Al díjplakett, hátoldalukon "szabadfogás nehéz III / kötöttfogás közép II" gravírozással (70mm) T:XF
1
33742.

1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) bronzozott Al és Al díjplakett, hátoldalukon "szabadfogás nehéz III / kötöttfogás közép II" gravírozással (70mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1980. 9xklf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:AU,XF egyiken foltok
1
33743.

~1970-1980. 9xklf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:AU,XF egyiken foltok

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment