https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 511

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gelencsér István: Az elátkozott cigánylány. Zalaegerszeg, 1984, Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
21347.

Gelencsér István: Az elátkozott cigánylány. Zalaegerszeg, 1984, Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.
1
21348.

Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Baros Gyula: Madách nyomai szépirodalmunkban / dedikált Különlenyomat a Budapesti Szemléből. Bp., 1923. ,,Studium". 35 p. Kiadói papírborítóban.
1
21349.

Baros Gyula: Madách nyomai szépirodalmunkban / dedikált Különlenyomat a Budapesti Szemléből. Bp., 1923. ,,Studium". 35 p. Kiadói papírborítóban.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal
1
21350.

Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Végh György összegyűjtött versei. Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Benne: Módos Péter (1943-) író, forgatókönyvíró, szerkesztő, az Új Írás rovatvezetőjének saját kezű sorai, az Új Írás fejléces papírján Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére.
1
21351.

Végh György összegyűjtött versei. Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Benne: Módos Péter (1943-) író, forgatókönyvíró, szerkesztő, az Új Írás rovatvezetőjének saját kezű sorai, az Új Írás fejléces papírján Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Tűz Tamás: Égve felejtett álmok. Amerikai Magyar Írók. München, 1980., Herp. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.   A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21352.

Tűz Tamás: Égve felejtett álmok. Amerikai Magyar Írók. München, 1980., Herp. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.
1
21353.

József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Nemes László: Szeretni nem elég. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói keménykötés, ajándékozási sorokkal azonosítatlan személytől.
1
21354.

Nemes László: Szeretni nem elég. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói keménykötés, ajándékozási sorokkal azonosítatlan személytől.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Bp.,1946,Új Idők (Singer és Wolfner.) A borító Filo munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, pár lap kijár, megviselt állapotban. "Tiszeteletpéldány" bélyegzéssel.
1
21355.

Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Bp.,1946,Új Idők (Singer és Wolfner.) A borító Filo munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, pár lap kijár, megviselt állapotban. "Tiszeteletpéldány" bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Sipos Lajos: Babits Mihály és a forradalmak kora. Irodalomtörténeti füzetek 91. sz. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.   A szerző által Sipos Lajos (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, egyetemi tanár, az ELTE és a PPKE Irodalomtudományi Doktori Iskolájának alapító tagja által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21356.

Sipos Lajos: Babits Mihály és a forradalmak kora. Irodalomtörténeti füzetek 91. sz. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által Sipos Lajos (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, egyetemi tanár, az ELTE és a PPKE Irodalomtudományi Doktori Iskolájának alapító tagja által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Harsányi Zoltán: Stíluselemzés. I. köt. A tanítás problémái. Bp.,1969., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés.   A szerző által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21357.

Harsányi Zoltán: Stíluselemzés. I. köt. A tanítás problémái. Bp.,1969., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés. A szerző által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus munkája. Bp., 1985., AB Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés
1
21358.

Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus munkája. Bp., 1985., AB Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment