Books: Other rarities Number of items: 511
3186119
21311
471
L[ev] Ny[ikolajevics] Tolsztoj levelei 1848-1910. P. A. Szergejenko nyomán válogatta, oroszból fordította és bevezette: Görög Imre. Documenta Humana. Bp., [1923], Fővárosi Könyvkiadó Rt., 255+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Lázár Miklós).
1 000 HUF
3074213
21312
471
5 000 HUF
3159246
21313
471
3200
Rostand, Edmond: Don Juan utolsó éjszakája. Drámai költemény két részben, előjátékkal. Írta: - -. Fordította: Kállay Miklós. Bp., (1921.), Genius, 101, [3] p. Kiadói vászonkötésben, szép állapotban. Számozatlan példány.
3 200 HUF
3159250
21314
471
Garai László: József Attila identitásai. Alkotáspszichológiai esettanulmány. Bp., 2005. Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény. 170p. Kiadói papírkötésben
1 600 HUF
3159253
21315
471
Ágoston Julián: Fekete remeteségem. (Eger), Az 1938-as kiadás 1991-es reprintje. Sorszámozott 171/1000. 150p. Kiadói kartonálásban
2 000 HUF
3159257
21316
471
Dan Bar-el and Graham Ross: Alphabetter. US. 2006. Orca Book. Aláírt példány. 32p. Képes betű tanuló könyv
2 800 HUF
3050216
21317
471
14000
Táncsics Mihály: Táncsics Mihály munkái 2. kötet: Pazardi (2. kiadás.); Bogdán unokája Laura (2. kiadás.); Erős hit. (1. kiadás.); A napszámos (2. kiadás.); Uti rajzok. (1. kiadás.); Végszó. (1. kiadás.) Pest, 1878, Buschmann Ferencz, 254+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, a gerincen javításnyomokkal.
14 000 HUF
3171156
21318
471
5500
Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. DEDIKÁLT! Újvidék, 2021, Forum. A kötet képeket és dokumentumokat is tartalmaz, amelyek a magyar kiadásban nem szerepelnek! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
5 500 HUF
3174201
21319
471
4400
Vadnai László: Hacsek és Sajó. A sportról és a színházról. Bp., 1935, Hacsek és Sajó Könyvek Kiadója. Kiadói papírkötés, foltos, kisebb szakadásokkal, kopottas állapotban.
4 400 HUF
3171118
21320
471
Vitale, Serena: A jégpalota. Húsz rövid történet Oroszországról. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
3171150
21321
471
Spiró György: Kémjelentés. Novellák. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + Spiró György: Diavolina. Bp., 2015, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3 600 HUF
3171145
21322
471
Gvadányi József: Badalai quártélyozás. Bp.-Beregszász, 1999, Minerva Műhely. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house