Number of items: 511

Tőkés László: Temesvár ostroma 1989. A szerző, Tőkés László által DEDIKÁLT példány! Bp., 1990, Hungamer Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21285.

2 400 HUF

A Mindenes Gyűjtemény repertóriuma 1789-1792. Összeáll.: Tapolcainé Sáray Szabó Éva. Bp.-Tatabánya, 1979, OSZK Könyvtártudományi és Módszertani Központ - József Attila Megyei Könyvtár, 230+1 p. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban.
21286.

1 600 HUF

Heine, [Heinrich]: Itália. 1-3. köt. 1. köt.: Münchentől Genuáig. Ford. Benedek Marcell. 2. köt.: Luccai fürdőzés. Ford.: Bíró Sándor. 3. köt.: Lucca városa. Ford. Bíró Sándor. Bp., én., Dante, 115+1 p. +5 t.; 128 p.+6 t.; 88 p- + 3 t. A papírborítók rendkívül impozáns illusztrációja Jaschik Álmos (1885-1950) grafikus munkája. Egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kijáró lapokkal (1. rész: 23-26, 55-58, 71-74, 2. rész: 39-42, 3. rész: 87/88., hátsó szennylap), néhány kissé foltos lappal.
21287.

1 800 HUF

Statistik des Auswärtigen Handels des Österreichisch-Ungarischen Zollgebiets im Jahre 1906. Verfasst und Herausgegeben vom Handelsstatistischen Amte im K. K. Handelsministerium. III. Band: Hauptergebnisse. Wien, 1908, Der Kaiserlich-Königlichen Hof- und Staatsdruckerei, VI+2+85+1 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítókkal, régi könyvtári címkével és bélyegzésekkel, az elülső papírborítón és a címlapon kis szakadással.
21288.

2 000 HUF

K. Papp Miklós: Itt is, ott is. Kiadja a Petőfi - Társaság. Bp.,én.,Aigner Lajos, 4+360 p. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítókkal, javított címlappal.
21289.

3 000 HUF

Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Ford.: Tóth Árpád. Bp., 1957, Magyar Helikon, (Gyoma, Kner-ny.), 70+2 p. Kiadói félpergamen-kötés, sérült kiadói tokban. Számozott (218./300) példány. Bibliofil kiadás!
21290.

1 800 HUF

Somos Miklós: Rouault 1871-1958. DEDIKÁLT! A Művészet Kiskönyvtára LXI. Bp., 1965, Corvina. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító sérült.
21291.

2 000 HUF

21292.

2 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Napjaim múlása. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei X. köt. Bp., [1947], Nyugat, 257+3 p. Kopott félvászon-kötésben.
21293.

1 600 HUF

Kurucz Gyula: Lassú visszavonulás. Elbeszélések. (Dedikált!) Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Kurucz Gyula (1944-2015) író, műfordító által dedikált példány.
21294.

1 400 HUF

21295.

1 400 HUF

Kosztolányi Dezső: Az élő költő. Szemelvények műveiből, életrajza, méltatása. (Bp.), 1936, Kosztolányi Dezső Emlékbizottság (Révai-ny.), 45+(3) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
21296.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF