20559.
Closed 471. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. I-II. (egy kötetben). Budapest, 1907-1909, K. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, első kötet címlapján Dr. Vertse Albert névbejegyzésével