Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 143
2929225
13204
471
48000
Sculptures, statuettes, plaques
Csorvássy István (1912-1986): Szoptató védelmező anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 35x41 cm
48 000 HUF
2929242
13205
471
60000
Csorvássy István (1912-1986): Tél Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
60 000 HUF
2942519
13206
471
Afrikai faragott fa szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm
3 000 HUF
3004972
13207
471
4400
4 400 HUF
3004976
13208
471
Faragott férfi és nő figura, Tunézia, kopással, m: 31 cm
3 600 HUF
2500221
13213
471
Vadászó hercegi pár, kézzel festett, öntött alumínium. Kopott, m: 19 cm
8 000 HUF
2960196
13220
471
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
6 000 HUF
2996758
13221
471
Halász bronz szobor. Jelzés nélkül. 16 cm
6 000 HUF
3050232
13222
471
Afrikai faragott fa szobor. 34 cm
1 200 HUF
3020590
13223
471
Nyeste 1944 jelzéssel: Vándor legény. Gipsz fali dombormű., sérült 15x19 cm 2998187
13224
471
22000
22 000 HUF
2909841
13225
471
44000
44 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house