Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 143

Csorvássy István (1912-1986): Szoptató védelmező anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 35x41 cm
13204.

48 000 HUF
130,08
150,00

Csorvássy István (1912-1986): Tél Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
13205.

60 000 HUF
162,60
187,50

13206.

3 000 HUF

13207.

4 400 HUF
11,92
13,75

Faragott férfi és nő figura, Tunézia, kopással, m: 31 cm
13208.

3 600 HUF
9,76
11,25

13213.

8 000 HUF

Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm
13220.

6 000 HUF

Halász bronz szobor. Jelzés nélkül. 16 cm
13221.

6 000 HUF

Afrikai faragott fa szobor. 34 cm
13222.

1 200 HUF

Nyeste 1944 jelzéssel: Vándor legény. Gipsz fali dombormű., sérült 15x19 cm
13223.

800 HUF

13224.

22 000 HUF
59,62
68,75

13225.

44 000 HUF
119,24
137,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF