https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 143
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3094210
13154
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3029924
13155
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3029933
13157
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3029519
13158
471
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3039228
13159
471
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Agancsos alak (cím nélkül). Applikációk, festett fa. Jelzés nélkül. Sérült. m: 66 cm.
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
3192523
13160
471
0
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
cca 1970/80 Francia pop-art szobor pár: Ric és Rac. Pol Rab (1898-1933) francia tervező által 1920-as években kitalált figuráinak fém pop-art szobrai. Talpazaton, jelzés nélkül, 17x10x13 cm /// "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat."
Starting price:
26 000 HUF
3189227
13161
471
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
VM vagy MV jelzéssel: Strukturalista szobor. Bronz, patinás, jelzett m: 14 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3192726
13162
471
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Gérné Mezősi Aranka: Atlasz. 2018. Vegyes technika, fa talapzaton, jelzett, m: 41 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3192707
13163
471
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kerámia afrikai szobor, engóbozott, fa talapzaton, m: 18,5 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3192592
13164
471
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Koczogh András (1942-): Erdélyi fejszobor. Faragott fa, vas applikációkkal.. Jelzett, m: 35 cm
Starting price:
16 000 HUF
3192550
13165
471
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
2 darab antik keretezett faragott fa relief: virágot szedő, illetve kiskutyákkal játszó gyermek ábrázolásokkal. Egyik jelzett, 14x9 cm, kerettel 24x17 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3190787
13166
471
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Antik faragott fa afrikai szobor, m: 38 cm
Starting price:
3 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment