Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 143

13154.

120 000 HUF
325,20
375,00

13155.

120 000 HUF
325,20
375,00

13157.

120 000 HUF
325,20
375,00

13158.

120 000 HUF
325,20
375,00

13159.

60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1970/80 Francia pop-art szobor pár: Ric és Rac. Pol Rab (1898-1933) francia tervező által 1920-as években kitalált figuráinak fém pop-art szobrai. Talpazaton, jelzés nélkül, 17x10x13 cm /// "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat."
13160.

26 000 HUF
70,46
81,25

VM vagy MV jelzéssel: Strukturalista szobor. Bronz, patinás, jelzett m: 14 cm
13161.

20 000 HUF
54,20
62,50

Gérné Mezősi Aranka: Atlasz. 2018. Vegyes technika, fa talapzaton, jelzett, m: 41 cm
13162.

8 000 HUF

Kerámia afrikai szobor, engóbozott, fa talapzaton, m: 18,5 cm
13163.

3 000 HUF

Koczogh András (1942-): Erdélyi fejszobor. Faragott fa, vas applikációkkal.. Jelzett, m: 35 cm
13164.

16 000 HUF
43,36
50,00

13165.

8 000 HUF

Antik faragott fa afrikai szobor, m: 38 cm
13166.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF