Printed Materials

Number of items: 458

1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.
18292.

100 HUF
0,27
0,31

cca 1900 Csipkés litho szentkép 9x12 cm
18293.

1 000 HUF
10

cca 1900 Csipkés litho szentkép 7x10 cm
18294.

1 000 HUF

cca 1900 Csipkés litho szentkép 6x9 cm
18295.

1 000 HUF

1900 Magyar elite táncestély Bécsben szecessziós meghívó leporello dombornyomott. Hajtásnál szakadással
18296.

2 400 HUF

cca 1900 Album von Adersbach, képes füzet fotónyomatokkal, May Leipelt, Wandbrunn kiadása. Kiadói szecessziós papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval.
18297.

4 000 HUF

cca 1900 Ricordo di Venezia képes füzet.
18298.

2 600 HUF
7,05

cca 1900-1910 Pompei, album 24 db fekete-fehér fotóval, aranyozott egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, a gerincen sérüléssel, foltos borítóval, helyenként kissé koszos lapokkal, szakadt/hiányzó szennylapokkal, egy-két lapon ceruzás firkákkal, 19x22 cm
18299.

1 000 HUF

cca 1900-1920 Versailles, leporelló 32 db fekete-fehér képpel (enteriőrök, Kis-Trianon, stb.), sérült, két részre vált borítóval, 22x17 cm
18300.

1 000 HUF

1902 Kimutatás az év II felében engedélyezett névváltoztatásokról vallási felekezet és állás feltüntetésével 55 p .
18301.

6 000 HUF

1903 A Ráckevei Közlöny II. évfolyamának 9. száma, 8p
18302.

2 800 HUF

1906 A filoxéra járvánnyal érintett községeknek a kimutatása. 3400 település felsorolása. Papírgerinccel,. 41p
18303.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF