https://www.darabanth.com/en/470-Online-auction/470.0/Porcelain-ceramics-glassware/Chinaware-Porcelain~500007/cca-1900-Art-nouveau-vaza-kapaszkodo-kislany-alakjaval-Festett-biszkvit-porcelan-plasztikus~II3183931
3183931
11942
470
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Description:
cca 1900, Art nouveau váza, kapaszkodó kislány alakjával. Festett biszkvit porcelán, plasztikus növényi ornamentikával dÃszÃtett fülekkel, vázatesten virágkoszorú elemekkel. Talpazaton álló kapaszkodó kislány alak egyik kezén sérült ujjak. Restaurált. Jelzett, m: 23,5 cm
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m