https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 164

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22012.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g
1
22013.

Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g

 
The item is not available
Starting price:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
1
22014.

Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g
1
22015.

Eljegyzési karikagyűrű arany (Au) 14k gyémánttal m: 51 1,3 g

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Number of bids:
0
 
Hat db evőkanál ezüst (Ag) jelzett Dianás, ca 1900. nettő 387 g
1
22016.

Hat db evőkanál ezüst (Ag) jelzett Dianás, ca 1900. nettő 387 g

 
Sold
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
1
 
Négy személyes ezüst (Ag) süteményes villa és kés szett jelzett össz br 399 g. a kések éle is ezüst.
1
22017.

Négy személyes ezüst (Ag) süteményes villa és kés szett jelzett össz br 399 g. a kések éle is ezüst.

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Number of bids:
0
 
14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g
1
22018.

14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g

 
Sold
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
1
 
14k arany (Au) gyűr 0,01 és 0,02 ct brillekkel ékítve jelzett 5,47g , m: 58
1
22019.

14k arany (Au) gyűr 0,01 és 0,02 ct brillekkel ékítve jelzett 5,47g , m: 58

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik 18K arany (Au) bross, türkizekkel ékítve, vésett, j.n. 7,5 g, d: 30 mm
1
22020.

Antik 18K arany (Au) bross, türkizekkel ékítve, vésett, j.n. 7,5 g, d: 30 mm

 
The item is not available
Starting price:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Number of bids:
0
 
14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63
1
22021.

14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63

 
Sold
Starting price:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Number of bids:
1
 
Arany (Au) 14K sokköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g
1
22022.

Arany (Au) 14K sokköves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K fekete köves gyűrű. jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g
1
22023.

Arany (Au) 14K fekete köves gyűrű. jelzett, méret: 56, bruttó: 2,3 g

 
Sold
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment