Tétel

Catalogue number:

20676.
Closed 470. Online auction
Books: Tales

10 000 HUF

Description:

Forrás könyvkiadó mesekönyv sorozata 5 kötete: Ezeregyéjszaka. Bp,[1935], Tolnai, 124+4 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, Forrás Rt.-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, egy lap szélén sérüléssel.; Nagyanyó meséi. Ford.: Győry Ilona. Bp,[1935], Tolnai, 120 p. Szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, foltos.; Csitri Erzsi és egyéb elbeszélések. Átdolgozta: Győri Ilona. Bp.,[1942], Tolnai, 125+3 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső (1868-1938) festőművész munkája. Kiadói félvászon-kötés, Forrás Rt.-kötés, kissé kopott borítóval, foltos. Bechstein meséi. Ford.: Dávid Margit. Bp.,[1935],Forrás, 122+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső (1868-1938) festőművész munkája. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos.; Hauff meséi. Ford.: Dávid Margit. Bp,[1935], Tolnai, 122+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, Forrás Rt-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, javított kötéssel, foltos.;

Share:

Photo of the item taken by : tg