19207.
Closed 470. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben