20217.
Closed 470. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.