Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat által 1915/16-ban a városli... https://www.darabanth.com/en/470-Online-auction/470.0/Books/Books-Architecture-Art~1000021/Az-Orszagos-Magyar-Kepzomuveszeti-Tarsulat-altal-191516-ban-a-varosligeti-Szepmuveszeti-Muzeumban~II3180809
3180809
19908
470
Books: Architecture, Art
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Description: Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat által 1915/16-ban a városligeti Szépművészeti Múzeumban rendezett téli tárlat képes tárgymutatója. Összeáll.: Lesskó János. Bp., é.n., Orsz. Magy. Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: bt
further page navigation Auction house