cca 1969 A Ferencváros (Fradi, FTC) 1968. évi bajnokcsapata (Albert Flórián, Juhász István, Páncsics Miklós, Rákosi Gyula, stb.), színes nyomtatvány, kisebb sérülésekkel, 30x21 cm
1912-1914 Zászlónk c. ifjúsági lap két teljes évfolyama egybekötve (két kötetben), XI. és XII. évf. 1-10. sz., 1912. szept. 15. - 1913. jún. 15., 1913. szept. 15. - 1914. jún. 15. Kiadja a Regnum Marianum. Márton Ferenc, Horn Antal és mások illusztrációival. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítókkal, néhány sérült, foltos lappal.
cca 1970 A magyar kutyafajták. A Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete és a MAVAD (Magyar Vadkereskedelmi Szövetkezeti Vállalat) ismertető kiadványa az exportra szánt kutyafajtákról (vadász- és terelőkutyák). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar, német és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, a borító ázott, foltos, belül nagyrészt jó állapotban, 32 p.
1971 Veress Dániel: Wesselényi (Gräfenbergi éjszakák), a sepsiszentgyörgyi Állami Magyar Színház országos bemutató előadásának műsorfüzete és plakátja. Wesselényi Miklós születésének 175. évfordulójára. A műsorfüzet utolsó 3 lapja szakadt. A plakát hajtott, a hajtások mentén szakadt, 95x60 cm. A mű
cca 1972-1973 Magyar Népköztársasági Országos Szabványok: nagyfeszültségű, erősáramú berendezések, érintésvédelmi szabályzatok, stb.; összesen kb. 20 db, mappában