Cholnoky Jenő: A Föld titkai I-II. köt. I. köt.: A napsugár diadala. 1... https://www.darabanth.com/en/469-Online-auction/469.0/Books/Books-Travelling-Local-History~1000017/Cholnoky-Jeno-A-Fold-titkai-I-II-kot-I-kot-A-napsugar-diadala-107-kep-es-67-abra-a~II3176014
3176014
19081
469
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Description: Cholnoky Jenő: A Föld titkai I-II. köt. I. köt.: A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. Első kiadás. II. köt.: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1930., Singer és Wolfner, 314+1 p.+40 t.; 231 p.+24 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house