Books: Architecture, Art

Number of items: 386

1914-1916 A ,,Gyűjtő" 4 db száma. Szerk. Siklóssy László. [Bp.], Szent György Céh, 62-123 p. Rendkívül gazdag, szövegközti, és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés Egy szám borítója hiányzik. Révay Ferenc fegyvergyűjteménye, Ónmázas fayanceok, Lengyel művészet, Tichy Kálmán és Tichy Gyula.
19817.

5 000 HUF

1913 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Új magyar ex libirs és Zsámbéki kirándulás Szerk.: Dr. Siklóssy László. III. évf. 3-4. sz.,
19818.

2 000 HUF

1917 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Holics különszám Szerk.: Dr. Siklóssy László. VII. évf. 4. sz.,
19819.

2 400 HUF

1917 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Tardos-Taussig László, árverési katalógus. Szerk.: Dr. Siklóssy László. VII. évf. 5., 6., 7.; 8-9. sz.,
19820.

2 400 HUF

1913 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Régi magyar fazekasmunkák, Munkácsy ismeretlen festménye. Szerk.: Dr. Siklóssy László. III. évf. 1-2. sz.,
19821.

2 000 HUF

1916 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. VI. évf. 5-6 sz.,
19822.

1 600 HUF

Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. Építő Munkavezetők Könyvtára XXII. Bp., 1911, Ifj. Nagel Ottó Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19823.

2 000 HUF

Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete II. Építő Munkavezetők Könyvtára XXI. Bp., 1911, Ifj. Nagel Ottó Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19824.

2 000 HUF

Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
19825.

2 000 HUF

Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete IV. Építő Munkavezetők Könyvtára XXVI. Bp., 1913, Ifj. Nagel Ottó Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19826.

2 000 HUF

Szilvitzky Margit: Tájfutás ceruzával. Nádas Péter soraira. 2011, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19827.

4 800 HUF
13,01
15,00

Sisa József (szerk.): A magyar művészet a 19. században. Építészet és iparművészet. Bp., 2013, MTA-Osiris. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19828.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF