Books: Architecture, Art

Number of items: 386

5 darab hímzéssel kapcsolatos könyv: Gárdonyiné-Lakyné: Népművészeti divatalbum (sérült gerinccel) + Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. + Lengyel Györgyi: Népi kézimunkák + Lengyel Györgyi: Kalocsai virágok.
19877.

3 000 HUF

Grofcsik János: Építőipari anyagtan. Bp., 1921, Athenaeum, 171+(1) p. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lapon kisebb szakadással.
19878.

3 000 HUF

Péter Kovács. (Kiállítási katalógus). Stuttgart, 1995, AL Galerie Gerlinde Walz. Kovács Péter műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19879.

3 000 HUF

Vészjelek, Lipcsey György (1955-), 30p., Szerk.: Pogány Gábor, NAP Kiadó. DEDIKÁLT PÉLDÁNY.
19880.

3 000 HUF

Sebestyén Ede: Budapest nagy hangversenyei a XIX. század első felében. (Dedikált!) Tanulmányok Budapest múltjából VIII. különlenyomat. Bp., 1941, szerzői kiadás (Budapest székesfőváros házinyomdája), 35+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a címlap és az utolsó lap sérült. A szerző, Sebestyén Ede (szül. Schosberger) (1875-1950) író, műfordító, újságíró, szerkesztő, zenetörténész által Ruzicskay György (1896-1993) festőművész részére dedikált példány: ,,Ruzicskay Györgynek, a művésznek őszinte barátsággal Sebestyén Ede, a művészek krónikása, 1941. ápr. 3.".
19881.

3 000 HUF

Pudovkin, [Vszevolod Illarionovics]: A film technikája. Ford.: Dr. Székely György, Jenei Imre. Bolyai Könyvek. Bp., 1944, Bolyai Akadémia, 144 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
19882.

2 000 HUF

Hermann Zoltán kiállítási katalógus. Sorszámozott 357/400. Aláírt példány. Kiadói papírkötésben 16t.
19883.

3 200 HUF
8,67
10,00

Szűcs Ferenc: Kovácsolás, ötvösmunkák. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói papírkötés, javított gerinc, kopottas állapotban, volt könyvtári példány.
19884.

3 000 HUF

19885.

3 000 HUF

Susan Sontag: A fényképezésről. Bp., 1981., Európa, 239. Kiadói papírkötésben, előzéklap foltos.
19886.

2 800 HUF

Murádin Jenő: Gy. Szabó Béla. A szerző, Gy. Szabó Béla (1905-1985) grafikus által DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19887.

3 000 HUF

1983 Mácsai István válogatott képei. Kiállítás a Vigadó Galériában. Bp., 1992, Vigadó Galéria. 16 sztl oldal. Mácsai István festményeinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19888.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF