Magyar népművészet sorozat 6 kötete: Gáborján Alice: Magyar népviselet... https://www.darabanth.com/en/469-Online-auction/469.0/Books/Books-Architecture-Art~1000022/Magyar-nepmuveszet-sorozat-6-kotete-Gaborjan-Alice-Magyar-nepviseletek-K-Csillery-Klara-A~II3154958
3154958
20012
469
Books: Architecture, Art
2 400 HUF
Description: Magyar népművészet sorozat 6 kötete: Gáborján Alice: Magyar népviseletek. K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Manga János: Magyar pásztorfaragások. Dömötör Tekla: Magyar népszokások, 2. javított kiadás. Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1972-79, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, borítókon apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house