B. Nagy Margit: Reneszánsz és barokk Erdélyben. Művészettörténeti tanu... https://www.darabanth.com/en/469-Online-auction/469.0/Books/Books-Architecture-Art~1000022/B-Nagy-Margit-Reneszansz-es-barokk-Erdelyben-Muveszettorteneti-tanulmanyok-Bukarest-1970-~II3174800
3174800
19867
469
3200
Books: Architecture, Art
3 200 HUF
Description: B. Nagy Margit: Reneszánsz és barokk Erdélyben. Művészettörténeti tanulmányok. Bukarest, 1970, Kriterion. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egy-két kissé sérült lappal, viseltes kiadói papír védőborítóban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house