Maps

Number of items: 109

cca 1900 Győr város térképe, Pallas Nagy Lexikona, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, 23,5×15 cm
17572.

900 HUF
2,44
2,81

20 db katonai térkép cca 1910 Erdélyi helyek Maroshévíz, Szászrégen. Marosvásárhely, Gyergyószentmiklós és más részek: Tapolca stb. hozzá egy áttekintőlap a kétszázezres térképekhez nagyrészt nagyon jó állapotban
17573.

10 000 HUF
34

Magyarország térképe, 1:500 000, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., üvegezett keretben, 41×67 cm
17574.

6 000 HUF

Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, 1:500 000, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., üvegezett keretben, 42×69 cm
17575.

6 000 HUF

6 db területi vasútvonal térkép (debreceni vonalcsoport, miskolci vonalcsoport, stb.)
17576.

1 400 HUF

cca 1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Teleki Pál gróf és Cholnoky Jenő közreműködésével szerk.: Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Gazdasági adatokkal, statisztikákkal, közte a trianoni békeszerződés által okozott ipari és gazdasági veszteségekkel, négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kisebb lapszéli foltokkal, sérülésekkel, 63x95 cm
17577.

8 000 HUF

1942 Európai Oroszország térképe, 1 : 5.000.000, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, foltokkal, 93x62 cm
17578.

2 000 HUF

cca 1930-1940 Kőszeg és Sárvár környékének térképe (2 db), 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet / M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kissé foltos, 63x46 cm körül
17579.

1 800 HUF

cca 1915-1918 Neue Generalkarte des südwestlichen Kriegsschauplatzes, westliches Blatt (Tiroler-Front). Lechners Kriegskarten XVIII. / A délnyugati hadszíntér (olasz front, Dél-Tirol) az I. világháborúban, nagyméretű térkép, 1 : 200.000, Wien, k. u. k. militär-geogr. Institut - R. Lechner, minimális szakadásokkal, 114x85 cm
17580.

1 600 HUF

1939 Csonka-Magyarország közigazgatási beosztása, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 70×100 cm
17581.

4 000 HUF

1939 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 1:750 000, szakadásokkal, foltos, 70×100 cm
17582.

2 000 HUF

cca 1914-1918 Übersichtskarte des südlichen Kriegsschauplatzes / A déli hadszíntér (Szerbia) az I. világháborúban, nagyméretű térkép, 1 : 750.000, Wien, K. u. k. Hof- und Universitätsbuchhandlung, kis lapszéli sérülésekkel, 100x73 cm
17583.

2 400 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF