Art-ceramics
Number of items: 156
3148987
11433
468
3800
Art-ceramics
Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kis kopással, m: 19,5 cm
3 800 HUF
3148984
11434
468
3800
Art-ceramics
Retro sorszámozott kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3 800 HUF
3148988
11435
468
3800
Art-ceramics
Retro iparművészeti zöldes színű váza. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm
3 800 HUF
3148996
11436
468
5500
Art-ceramics
Német mohaszínű vintage váza. Jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
5 500 HUF
3149001
11437
468
4200
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm
4 200 HUF
3149013
11438
468
4200
Art-ceramics
Macska. Antikolt hatású kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, h: 19 cm
4 200 HUF
3149859
11439
468
Art-ceramics
Reguly kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
5 000 HUF
2938989
11440
468
Art-ceramics
Kerámia tigris figura. Mázas, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan . 15 cm
2 400 HUF
2893129
11441
468
Art-ceramics
1 000 HUF
2938994
11442
468
Art-ceramics
Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm
2 400 HUF
2937140
11443
468
Art-ceramics
Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
1 600 HUF
2847601
11444
468
Art-ceramics
2 db retró virágmintás csésze, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 10 cm, m: 7 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m