Art-ceramics
Number of items: 156
3161644
11408
468
Art-ceramics
Herend Pottery süteményes készlet. Kínáló 27x27 cm, és 6 darab tál d: 17 cm. Jelzett, hibátlan.
5 000 HUF
3161641
11409
468
Art-ceramics
Herend Pottery gyümölcsmintás kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 33 cm
4 000 HUF
3162161
11410
468
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzett, mázhibával, m: 30,5 cm
4 000 HUF
3159080
11411
468
Art-ceramics
Dr. Rank Rezső: Art deco női fali dísz. Kerámia, cca 1920, jelzett, mázkopásokkal, 20x15 cm
6 000 HUF
3159382
11412
468
Art-ceramics
Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzett, kis kopással , d: 28 cm
3 000 HUF
3159597
11413
468
Art-ceramics
Szilke. cca 1900, Dél-Alföld, kis sérüléssel, m: 18 cm
5 000 HUF
3159535
11414
468
Art-ceramics
Király Károly dísztál, jelzett, kis kopással, d: 25 cm
5 000 HUF
3159317
11415
468
Art-ceramics
5 000 HUF
3166593
11417
468
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti vállalatos narancs-fehér kínáló tál: 23 cm . Mázas kerámia, jelzett, kis mázsín eltéréssel 20x28 cm m: 14 cm
7 000 HUF
3166592
11418
468
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti vállalatos kos formájú kínáló. Mázas kerámia, jelzett, kis mázsín eltéréssel 20x28 cm
5 000 HUF
3165255
11419
468
Art-ceramics
Kentauros padlóváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 40 cm d: 28 cm
6 000 HUF
3165258
11420
468
Art-ceramics
Fehér mintás hódmezővásárhelyi retro váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 20 cm d: 32 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m