Tétel

Catalogue number:

20489.
Closed 468. Online auction
Books: Religion

3 000 HUF

Description:

Dicsőfi József: Evangyéliomi elmélkedések. Debreczen, 1892. (Városi Nyomda). 391 + [5] p. Dicsőfi József (1859-1920) református lelkész, teológus, főiskolai tanár. A kötet a vallás és a tudomány, a vallás és a filozófia viszonyának tisztázása után főként Jézus példabeszédeinek értelmezésével foglalkozik. A címoldalon régi kereskedelmi bélyegzés és tulajdonosi bejegyzés. Poss.: Mogyorósy Gyula büki evangélikus lelkész. Aranyozott gerincű, foltos korabeli félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel.

Share:

Photo of the item taken by : ufk