20403.
Closed 468. Online auction
Books: Railways, locomotives
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
1943 A Magyar Király Államvasutak hivatalos lapja. 1943. évf. 1-60. szám. Szerk.: Lovász Pál. Kiadja a M. Kir. Államvasutak igazgatósága saját közegei számára kézirat gyanánt. Bp., 1943, Stephaneum, XI+1+764 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, néhány kijáró lappal, ezek egy része foltos és az egyik szélein hiánnyal, sérülésekkel.