Tétel

2 000 HUF

Description:

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetőinek. Bp., 1905, Az Ujság (Athenaeum-ny.) Első kiadás. Egészoldalas képtáblákkal és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Basch Árpád, Garay Ákos, Tolnay Ákos, Feld Imre, Gergely Imre, Mühlbeck Károly és mások illusztrációival. A borító és a címlap Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, több kijáró lappal és képtáblával.

Share:

Photo of the item taken by : tg