https://www.darabanth.com/en/468-Online-auction/468.0/Books/Books-Other-rarities~1500015/Dr-Baerwald-Richard-Okkultizmus-es-spiritizmus-a-termeszettudomany-megvilagitasaban-Forditotta~II3167013
3167013
20953
468
1 600 HUF
Description:
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel.
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m