13864.
Closed 468. Online auction
Historical documents, manuscripts
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
cca 1950-1960 Főzőkönyv, benne iskolai és labdarúgással kapcsolatos jegyzetekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.