Military

Number of items: 113

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "4697/3" serial number (65x37mm) C:AU patina
33631.

10 000 HUF

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" öntött bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" cast bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.
33632.

1 400 HUF
9

33633.

30 000 HUF
81,30
93,75

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge and without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge errors NMK 306.
33634.

4 000 HUF

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, kardokkal. Szign.: Kautsch T:XF,VF ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, with original ribbon with swords. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK.: 327
33635.

24 000 HUF
65,04
75,00

33636.

24 000 HUF
65,04
75,00

~1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz miniatűr gomblyukjelvénye, hátoldalon nehezen olvasható, hiányos, többször beütött(?) gyártói jel "[BO]CZÁN K" (17x11mm) T:XF  NMK 334.
33637.

14 000 HUF
37,94
43,75

33638.

260 000 HUF
704,61
812,50

33639.

200 000 HUF
542,01
625,00

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF koronán patina, foltos mellszalag Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF patina on the crown, spotted ribbon NMK 415.
33640.

65 000 HUF
176,15
203,13

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF small edge errors NMK 427.
33641.

2 200 HUF
5,96
6,88

33642.

360 000 HUF
975,61
1 125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF