19129.
Closed 467. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Bulla Béla: Erdély. Kincsestár 119. sz. Bp., 1943, Magyar Szemle Társaság, 77+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.