20315.
Closed 467. Online auction
Books: Railways, locomotives
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Vasúthistória évkönyv 1994. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 1994, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé dohos kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhol foltos lapokkal.