20079.
Closed 467. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. I-II. (egy kötetben). Budapest, 1907-1909, K. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, első kötet címlapján Dr. Vertse Albert névbejegyzésével