20122.
Closed 467. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dr. Ranschburg Pál: Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Bp., 1923, Pantheon. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.