Tétel

Catalogue number:

19564.
Closed 467. Online auction
Books: Military

10 000 HUF

Description:

Galla Emil, Dr./Halm Tibor, Dr.: Repülőorvostan Budapest, 1956, Zrínyi Kiadó (Október 23 Nyomda, Bp.), 348 p. + [4] t. (színes), ill. Első kiadás. Replőorvostan. Főszerkesztő: Dr. Galla Emil. . Írták: Dr. Aczél György, Dr. Borza László, Dr. Cselkó László, Dr. Dreissiger László, Dr. Galla Emil, Dr. Gazdag Imre, Dr. Gerő Andor, Dr. Halm Tibor, Dr. Jóna Gábor, Dr. Lukács Sándor, Dr. Pammer József, Dr. Szák János, Dr. Vidra József. Összesen 115 képpel - melyek közül négy önálló, színes képtábla, a többi fekete-fehér, szöveg közti ábra és fénykép - illusztrált kiadvány, kötetvégi tartalom-, ábra- és táblázatjegyzékkel. Nyomtatta az Október 23 Nyomda, Budapesten. Kiadói egészvászon kötésben lévő példány aranyozott feliratos címfedéllel és könyvgerinccel, feliratozatlan hátlappal, színes előzéklapokkal, tiszta belívekkel, hiánytalan állapotban. A kötet főszerkesztője Galla Emil (1909-1959) szemészorvos, orvosezredes, a Honvédelmi Minisztérium Repülőorvosi Szolgálatának munkatársa, 1951-től 1957-ig a Gyáli úti Repülőkórház parancsnoka.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert