2 400 HUF
Csűrös Lajos: Tengerek, Hajók, Háborúk. Bp., 1942, Renaissance, 197+(3) p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és a címlap kissé sérült.