12700.
Closed 467. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
4 600 HUF
12,47 EUR, 14,38 USD
Thompson-Siegel: Lánygyermek pár, patinázott réz plakett, kopással, jelzett, 15x13 cm